JUMBO SQUAD TO NAJWYŻSZEJ KLASY INSTRUKTORZY.
WIĘKSZOŚĆ TO NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
ZE SPECJALNOŚCIĄ PŁYWANIE I NARCIARSTWO.

CZESŁAW

Szef wyszkolenia szkoły.

Instruktor Wykładowca – to mówi samo za siebie!!! Absolwent Katowickiej AWF, czynny nauczyciel niezwykle doświadczony w pracy z dziećmi, młodzieżą i …troszkę starszą młodzieżą!!!

DOMINIKA

SUPER-INSTRUKTORKA, nieoceniona w pracy z dzieciaczkami!!! Niesamowita na stoku jak i w organizacji wyjazdów rodzinnych!!! Radosna dusza każdej narciarskiej imprezy!!!

ALICJA

Absolwentka Krakowskiej AWF. Specjalistka pływania, żeglarstwa (sędzia żeglarski), narciarstwa. Szkolenie dzieci to jej pasja!!!

NATALIA

Instruktorka PZN, studentka prawa. Na nartach porusza się po prostu bajecznie. Z dzieciakami zajęcia prowadzi tak, że młodzi narciarze nie chcą schodzić ze stoku. Opiekuńcza i wymagająca zarazem.

OLA

Instruktorka SITN. Studentka medycyny. Sportowy „pazur” widać od razu gdy rusza na trasę slalomu lub giganta. Na płaskich stokach poprzez zabawy uczy dzieciaki śmigania na dwóch deskach.

MARTA

 

Absolwentka AWF w Katowicach, czynny nauczyciel posiada również drugi fakultet Uniwersytetu Śląskiego. Doskonała instruktorka i wychowawczyni na obozach letnich i pływalni.

 

MATEUSZ

Bardzo wszechstronny instruktor tak na śniegu, na pływalni jak i na obozach letnich. Absolwent Krakowskiej AWF. Zdobywał doświadczenie w wielu Austriackich, Włoskich i Francuskich kurortach narciarskich. Potrafi nauczyć nawet najbardziej opornych. Agent do zadań specjalnych!!!

ADRIAN

 

Absolwent AWF w Katowicach, czynny nauczyciel wf. Potrafi poprowadzić zajęcia od tańców przez piłkę nożną, rowery do paintballa. Świetny również na pływalni.

IGOR

Instruktor PZN, absolwent Krakowskiej AWF. Miłośnik sportów wodnych i śnieżnych. Żeglarz, wind oraz kitesurfer. Na nartach nie tylko jeździ ale i chodzi po górach na skiturach. Niezwykle uniwersalny szkoleniowiec na obozach sportowych, żeglarskich, zimowych jak również na pływalni.

BŁAŻEJ

Student Krakowskiej AWF. Instruktor SITN, żeglarz, wind oraz kitesurfer. Zajęcia prowadzi na stoku i na pływalni. Specjalista od lekcji indywidualnych ale również bardzo dobrze pracuje z grupą. Hobby – początkujący magik.

JUREK

Uwielbia jazdę sportową. Nauczyciel wychowania fizyczne oraz fizjoterapeuta. Niezwykle skuteczny na bramkach giganta. Bardzo lubiany przez młodych adeptów sztuki narciarskiej umie świetnie przekazać wiedzę.

JUMBO

Niewątpliwy pasjonat narciarstwa. Sporadycznie pokazuje się na dwóch deskach – czasami zimową porą. W lecie zapada w sen i czeka na spadek temperatury i śniegu. Po pierwszych opadach wypełza na powierzchnię i znajduje swe powołanie w organizacji imprez narciarskich!!! Można go poznać po napisie JUMBO na uniformie i odblaskowej fryzurze!!!